Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! - 130m2

Unfurnished
507,000€

  • Rruga Dora D'Istria
  • 76
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647386 - Prane Fakultetit Ekonomik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te miradministruar me ashensor me siperfaqe totale 130.11 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne salllonin e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dhomen matrimoniale me garderobe dhe tualet me dritare te dedikuar, 2 dhoma te tjera me dalje dhe ne ballkon dhe nje tualet tjeter me dritare qe aksesohet ne korridor. Apartamentit jane bere ivestime te ngurta ekstra duke filluar nga tavane gipsi instalime elektrike dhe hidraulike. Pallati eshte ndertuar me nje cilesi te larte duke perfshire fasaden e ventiluar dhe zona ne te cilen ndodhet eshte nder zonat me te lakmuara ne Tirane shume prane parkut te liqenit artificial, zones se bllokut dhe akses te shpejte ne unazen e madhe. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997i

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Dora D'Istria
Construction Year 2021
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

503,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Penthouse Me Verande D... - 360m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Liqeni i Thate, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, shitet Super Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet ne katin e 6 teknik...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizret, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati egzistues p...

1,650€ / month
Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 197m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te njeres prej godinave te Komplek...