Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 87m2

Unfurnished
96,000€

  • Rruga 29 Nëntori
  • 163
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647384 - Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert te njeres prej godinave te kompleksit. Organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete, dhome matrimonae me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhe nje tualet tjeter qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamentit eshte drejt perendimit. Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranes, pozicioni i “New Entry Tirana” favorizon komunitetin e saj me akses te drejtperdrejte ndaj sherbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban, etj., ne nje rreze te afert prej 1 km. Brenda kesaj rrezeje, ne afersi me kompleksin, ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9-vjeçare, të mesme, kolegje dhe universitete. Prane “New Entry Tirana” ndodhen 3 objekte te sherbimit shendetesor si: spital, poliklinike dhe qender shendetesore. Hapesira rekreative dhe te gjelberta shtrihen ne siperfaqe dhe ne lartesi, duke mundesuar nje nderlidhje midis banimit, sherbimeve dhe qarkullimit. Per kete projekt eshte konceptuar nje zone perimetrale e gjelberuar qe siguron: privatesi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Siperfaqe rekreative dhe gjelberim 35% e hapesires. Qendrueshmeri dhe jetegjatesi ne projektim. Projektimi i qendrueshem eshte nje nder pikat e forta te zhvillimit te ketij Kompleksi, duke perdorur teknologji bashkekohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasades dhe vetratave termike. Aktualisht, godina eshte ne faze grope. Per vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 87m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga 29 Nëntori
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Me Shume Drite!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 9 kateshe, me ash...

95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....

119,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2, Me Verande ! - 153m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperf...