Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet Vile Idividuale Me Pishine Dhe Jacuzzi, Me Pagese Me Keste !!! - 341m2

Unfurnished
750,000€

  • Rruga Panorama e Liqenit
  • 32

Property Description

REFZB647383 - Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës, me një pozicion shumë të mirë mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse vilash rezidenciale, bare/restorante të njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht të aksesueshme për në Tiranë, Qendrën Tregtare TEG etj. Rezidenca është e dizenjuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime cilësore, pamje mbresëlënëse nga liqeni, ndërtesa banimi të rrethuara vetëm me gjelbërim, shërbime, apartamentet do të jenë me ashensor, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj. Vila ka pamje fantastike nga Liqeni i Farkës, vila është e organizuar në 2 kate ndërtim mbi tokë dhe 1 kat nëntoke. Vila ka sipërfaqe parcele 422m2, sipërfaqe totale ndërtimi 341.8m2, sipërfaqe parkimi 40m2 dhe sipërfaqe verande 57m2. Kati -1 ka sipërfaqe 105.6m2. Kati përdhe ka sipërfaqe 88.9m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje-gatimi-ngrënie dhe tualet. Ndërsa kati i parë ka sipërfaqe 90.3m2 është i organizuar në 1 dhomë matrimorniale me dhomë garderobe dhe tualet të vecantë, 1 dhomë për fëmijët me tualet të vecantë dhe verandë. Aktualitsht vila eshte ne faze karabinaje dhe parashikohet te perfundoj ne fillim te vitit 2025. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 341m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Panorama e Liqenit
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda More than one Balcony Balcony Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

4,300€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...