Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! - 94m2

Unfurnished
174,000€

  • Rruga Karl Gega
  • 65
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647376 - Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardi Ri 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje godine 10 kateshe dhe ka siperfaqe bruto 93.7m² dhe siperfaqe neto 79.4m². Organizimi i ketij apartamenti vijon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me dalje ne ballkon se bashku me kendin e gatimit, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon dhe nje tualet qe aksesohet nga korridori. Cilesia e punimeve ne kete kompleks eshte e larte, ku vecanerisht vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me tripel xham termik me gaz argon, izolim akustik, sistemet hidraulike dhe elektrike te markave me mira, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, planimetri funksionale, lartesia e apartamenteve 3.23m, etj. Kompleksi ka gjithashtu hapesira te gjelberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe komunitetin. Zona te dedikuara per kembesore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shendetesore, bar/kafe, restorante, sherbime te ndryshme, destinacione argetimi etj . Ndertimi eshte ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje per 2 vite. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 94m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Karl Gega
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...