Tek Ish-Profarma, "TDT shpk" Shitet Super Apartament 4+1+3 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim te Ri Gati Per Banim!!! - 161m2

Unfurnished

269,000€

253,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 62
  • 4 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFZB647292 - Tek Ish-Profarma, "TDT shpk" Shitet Super Apartament 4+1+3 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim te Ri Gati Per Banim!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 163.14 m2, siperfaqe neto 141.89 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim (te fundit) te nje pallati 8-katesh me 1 kat parkim nentoke. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 4 dhoma gjumi nga cilat 2 jane me tualete te dedikuara dhe me ajrim natyral, 2 ballkone, garderope dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentiti eshte Jug- Lindje dhe Veri- Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 161m2
Status
Active
Property Type Apartment 4+1
Floor 8
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

262,600€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 184m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Procelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti nodhet ne katin 5 te nje godine 8 kateshe, me 2 ash...