Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Gati Per Banim !!! - 109m2

Unfurnished
262,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 100
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647289 - Tek Rr. Barrikadave Shitet Apartement 2+1+2, Me Planimetri Perfekte, Gati Per Banim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati 12 katesh te mireadministruar me dy ashesore me siperfaqe totale 109.3m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar po me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe nje tualet tjeter kryesor. Vihet re nje supercilesi punimesh duke filluar nga fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopjo xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti fare prane qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 109m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Mahmut Fortuzi
Construction Year 2024
Total Building Floors 12

Features

Elevator More than one Balcony Balcony East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
850€ / month
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...