Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Banim Edhe Biznes !!! - 95m2

Unfurnished
226,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 43
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647288 - Tek Rr. Barrikadave Shitet Apartement 2+1, Ideale Per Banim Edhe Biznes !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te sapoperfunduar me dy ashensore me siperfaqe totale 94.5m2 dhe neto 83 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonine ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe nje tualet. Vihet re nje supercilesi punimesh duke filluar nga fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopjo xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti fare prane qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Mahmut Fortuzi
Construction Year 2024
Total Building Floors 12

Features

Elevator More than one Balcony Balcony West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
850€ / month
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 M... - 151m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Pron...

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

221,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 2+1,... - 122m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike nga Deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje...