Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 EURO/m2 !!! - 219m2

Unfurnished
219,000€

  • Rruga Vorbsi
  • 49

Property Description

REFZB647252 - Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 91.5 m2 eshte siperfaqe e jashtme rreth dyqanit. Ambienti eshte i pershtatshem per bisnese te ndryshme si bar-kafe, kopsht ose cerdhe, markete, etj. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone goxha e populluar dhe e ndertuar cka ben te ket levizshmeri te larte per bisnesin tuaj. Per me shume informacion dhe vizite ne prone prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!

Property Details

Total Area 219m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Vorbsi
Construction Year 2017
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
560,000€
Te Komuna E Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet Amb... - 63m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Komuna E Parisit, Prane Rreth Rrotullimit, Shitet Ambient Bisnesi, Aktualisht I Dhen Me Qira !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 62.8m2 n...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mbikalimi I Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 2... - 105m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Mbikalimi I Komunes Parisit, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 ndodhet ne katin e 3, te nje nder...