Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira I Gjithe Kati -1 Ne Total 45 Poste Parkimi !!! - 1394m2

Unfurnished
2,000€ / month

  • Rruga Lluke Kacaj
  • 18

Property Description

REFZB647249 - Prane Spitalit Amerikan 2 Jepet Me Qira I Gjithe Kati -1 Ne Total 45 Poste Parkimi. Siperfaqe totale e katit -1 eshte 1394 m2 e pershtatshme per 45-46 poste parkimi ne nje pallat te ri ne faze perfundimatare te ndertimit ku ne fakt kati i parkimit eshte funksionale per perdorim edhe ne kte faze. Zona ne te cilen ndodhet objekti ka nje kerkese te larte per parkim te automjeteve dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per parkime mujore ose me ore qendrimi. Cmimi i qirase eshte ne vleren neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 1394m2
Status
Active
Property Type Garage
Floor 0
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Lluke Kacaj
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Garage Elevator Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

940,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet I Gjithe Kati -1 Me 4... - 1394m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Lluke Kacaj

Prane Spitalit Amerikan 2 Shitet I Gjithe Kati -1 Ne Total 45 Poste Parkimi. Siperfaqe totale e katit -1 eshte 1394 m2 e pershtatshme per 45-46 poste...