Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte !!! - 68m2

Unfurnished
101,500€

  • Rruga Javer Malo
  • 201
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647239 - Tek Viva Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamneti me siperfaqe bruto 67.7 m² (neto 57.4m²), ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. . Apartamenti aktualisht eshte ne fazen fillestare te punimeve dhe pritet te perfundoje brenda 2-vitesh. Viva Residence është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern! Me vendndodhje shumë pranë qëndrës Globe, Tiranë. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 68m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Javer Malo
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbim...

97,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me P... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...