Tek Liqeni i Thate, Me Pamje nga Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 1+1+Depo, Me Planimetri Perfekte !!! - 108m2

Unfurnished
204,000€

  • Liqeni Thatë
  • 37
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647231 - Tek Liqeni i Thate, Me Pamje nga Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 1+1+Depo, Planiemtri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi 6 katesh te pajisur me ashensor me siperfaqe totale 107.7m2 dhe neto 93m2 nga ku organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit dhome me vete dhe me dalje ne verande, dhomen matrimoniale me dalje ne verande, nje tualet dhe nje depo qe perdoret per lavanderi ose magazinim. Ndertimi ndodhet ne nje zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes, lehtesisht e aksesueshme nga Unaza e Tiranes. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Me nje cilesi ndertimi shume te mire sipas te gjitha standarteve europiane, me fasade te ventiluar + sistem kapot, siguri ne kompleks 24 ore. Aktualisht ndertimi ndodhet ne faza perfundimtare, shume shpejt per banim. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Property Details

Total Area 108m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Liqeni Thatë
Construction Year 2024
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Elevator Balcony East Orientation View Veranda Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
157,000€
Tek Palladium Rezidence, Tek Liqeni I Thate Shitet Supe... - 89m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rezidencen Palladium, shume prane Radison Hotel shitet super apartament 1+1 me strukture perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin...

152,000€
Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Aparta... - 90m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga e Ullishtes

Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe bru...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktuali...