Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! - 99m2

Unfurnished
119,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 304
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647230 - Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashensor me siperfaqe totale 99.1 m2 dhe neto 83.9m2, organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhomen e femijeve dhe nje tualet tjeter kryesor. Nje super kompleks buze rruges kryesore me cilesi dhe standart te larte ndertimi dhe me hapsira te gjelbra dhe kende lojrash per femije. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje. Per me shume informacion kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Property Details

Total Area 99m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga 5 Maji
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
127,000€
Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 127m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Pamje . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne faze perfun...

120,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu!! Ne Ali Dem Shitet 2+1+2 Me Hapesira... - 109m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapsira Te Bollshme, Ne Ndertim Te Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje godine banimi dhe sherbi...

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Tek Rezidenca Eshli, Shitet Apartament 2+1, Me... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...