Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes !!! - 110m2

Unfurnished
900€ / month

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 63

Property Description

REFZB647123 - Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Bisnes. Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient openspace me 1 tualet dhe ka funksionuar prej shume vitesh si biznes pjese kembimi per makia. Ambienti eshte me fasade xhami e cila i jep nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin qe do te zhvilloni. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka dhe do te ishte nje ambient ideal per biznese te tjera si klinika dentare, mjeksore, zyra projektimi, wester union, etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2005
Total Building Floors 2

Features

Mortgage East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

182,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per I... - 91m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, prane Klinikes Globe shitet ambient komercial duplex ideal per investim. Ambienti me siperfaqe neto 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe katin...

1,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Shkoze, Jepet Me Qera Ambjent Bashke Me Biznesin - 290m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Shote Galica

Ne zonen e Shkozes, ne rrugen "Shote Galica", 20 metra nga Unaza e Madhe e Tiranes, jepet me qira ambient bashke me biznesin e prodhimit te dritareve...

950€ / month
Cmim i diskutueshem

1,000€ / month

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Mun... - 102m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Te Ish Ekspozita, Rruga Nikolla Jorga jepet me qira Ambient Komercial,aktualisht qender estetike. Ambienti ka siperfaqe 102m2 nga te cilat 90m2 neto...