Ne Rolling Hills Luxury Residences 2 , Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!! - 505m2

Unfurnished
2,000,000€

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 140

Property Description

REFZB647084 - “Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 154 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Vile individuale e perbere ne 2 kate plus podrum dhe me pishine nga ku kati perdhe me siperfaqe 187m2, katit 1 me siperfaqe 160m2, podrumi me siperfaqe 158m2 dhe verande me siperfaqe 27m2. Kemi dhe siperfaqen e parceles 1018.8m2. Kompleksi krijon komunitetin i cili ofron një eksperiencë luksoze të sigurtë dhe të gjallë. Pozicionuar në zonën e mrekullueshme të Petrelës, “Rolling Hills” është e vendosur në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër. “Rolling Hills Recreation Park”, zë një hapësirë te konsiderueshme, përbëhet nga terrene sportive, kënde argëtuese për fëmijë, shërbime për të përmirësuar jetën në komunitet si dhe për të kaluar kohën e lirë. “Rolling Hills Luxury Residences” është një oaz i qetësisë dhe i relaksit, larg nga zhurma e qytetit dhe një alternativë ideale jetese për ju dhe familjet tuaja! Ne ju mirëpresim të bëheni pjesë e këtij komuniteti! Vila eshte ne fazat perfudimtare te ndertimit shume shpejt per banim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 505m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Rezervat e Shtetit
Construction Year 2024
Total Building Floors 2

Features

Residential Property Veranda Balcony Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation Pets welcome View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

E RE
500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...