Tek Long Hiill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Sebashku Me 2 Poste Parkimi !!! - 130m2

Furnished
1,400€ / month

  • Rruga Xixi
  • 68
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB647023 - Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Long Hill Residence se bashku me 2 poste parkimi. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 2te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Long HIll është një kompleks banimi i ndërtuar në rrëzë kodrave të Petrelës, 15 minuta me makinë nga qendra e Tiranës. Ai përbëhet nga më shumë se 90 vila dhe apartamente ekskluzive dhe është shumë i orientuar nga familja. Kompleksi Long Hill Villas ofron ambiente private dhe familjare. Vilat kanë privatësinë e tyre, pa munguar kënaqësitë e jetës komunitare. Larg ngutjes së qytetit, në Long Hill keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një mjedis të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern. Ne cmim perfshihen dhe dy poste parkimi. Eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme e cila lidhet me qendren Tregtare TEG dhe Autostraden Tirane-Elbasan. E shtire me orientimin kryesor Lindje-Perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj Jugut. E pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim kompakt i te parit lloj ne Shqiperi te varjushem ne peme, ligustra, lule,etj. Per me shume informacion mbi apartamentin ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xixi
Construction Year 2020
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Residential Property More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation Window screens Parking post Veranda

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...

340,000€
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super A... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Shitet Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave t...