Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim Ose Banim!! - 68m2

Unfurnished
82,000€

  • Rruga Rexhep Shala
  • 257
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB647004 - Ne Yzberisht, prane Kmy, ne ndertim te ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 68.23 m2 dhe neto 56.91 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertimi 9 katesh dhe organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e bollshem bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe 1 tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi eshte nga lindja cka ben qe te kete diell pjesen e pare te dites. Disa nga cilesite e ndertimit: fasade e veshur me termoizolim, sistem kapote; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz per minimizimit e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndermjet apartamenteve; sistem i përgatitur i ngrohjes qendrore; perdorim i pllakave dhe i dyerve i cilesise me te larte te importit. Zona ne te cilen ndodhet ka marre nje zhvillim te vrullshem kohet e fundit si edhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Momentalisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe ndarje me tulle dhe pritet te perfundoi deri ne 2025. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 68m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Rexhep Shala
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 Dhe Njesi Biznesi M... - 74m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Ne Misto Mame Shitet Apartament 1+1 Dhe Njesi Biznesi Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona k...

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt - 50m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Xhamllikut,, ne rrugen Arkitekt Sinani, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne kor...

E RE
430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...