Tek Bulevardi I Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! - 80m2

Unfurnished

122,000€

118,000€

  • New Boulevard Tirana
  • 840
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646945 - Tek Bulevardi I Ri, Ne "Rezidencen Avid" Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike. Rezidenca ka gjithashtu hapesira te gjlberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe familjen. Ka cilesi te larte punimesh dhe ndertim me produkte ekologjike. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 79.70 bruto nga te cilat 71.25m2 jane neto dhe eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e bollshem me shume drite bashke me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe 1 tualet kryesor me dritare. Orientimi jug ben qe te ket drite dhe i ngrohte pjesen me te madhe te dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe ka filluar banimi. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street New Boulevard Tirana
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...

E RE
120,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1, Me Vendndod... - 58m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 1+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

118,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kristal Center, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 65m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Prane Kristal Center Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...