Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! - 125m2

Unfurnished

323,000€

311,500€

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 181
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB646911 - Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te njeres prej godinave te kompleksit, i cili karakterizohet nga nje cilesi superiore ne te gjithe aspektet e ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe totale 124.60m² dhe siperfaqe neto 105.90m². Strukturohet ne nje sallon teper te bollshem ndenje se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon me tualet te dedikuar, nje dhome per femije perseri me dalje ne ballkon, nje tjeter tualet kryesor dhe nje depo lavanderie. Orientimi i apartamentit eshte totalisht nga Jug-Lindja, element qe e ben te ndricuar dhe te ngrohte ne menyre natyrale edhe pse cilesia e izolimit eshte superiore e rrethuar me vetrata super triplex. Zona eshte elementi kryesor qe i jep vleren me te madhe kesaj prone, vetem 50 m ne vije ajrore me liqenin dhe parkun e tij. Gjithcka persa i perket investimit te ngurte perfshihet ne cmim, materiale te nje cilesie shume te larte, parketi, hidrosanitaret, vetratat etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Kristo Luarasi
Construction Year 2023
Total Building Floors 17

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

320,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartam... - 104m2
Dhermi - Rruga Perivolo

Te Kompleksi Santorini Ne Dhermi Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sh...

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizret, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati egzistues p...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...