Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar Dhe Me Hapesira Te Bollshme!!! - 75m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 76
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646904 - Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar Dhe Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me siperfaqe rreth 75m² dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen matrimoniale me nje ballkon te brendshem, dhomen e femijeve dhe nje tualet me dritare qe aksesohet ne korridor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Kongresi i Manastirit
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Toilet with Window Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

470€ / month
Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 88m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamnti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te...

450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

500€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...