Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim 900 Euro/m², Ne Faze Perfundimtare!!! - 125m2

Unfurnished
112,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 449
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB646853 - Tek Univers City, Prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim 800 Euro/m², Ne Faze Perfundimtare!!! Apartamenti me siperfaqe totale 124.5.4m², ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh ne faze ndertimi aktualisht ne fazen perfundimatere shtrimit me pllake. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare dhe dalje ne ballkon, dhome femijesh dhe nje tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim. Ndertimi pritet te behet i banueshem shume shpejt. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
119,000€
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri, Me... - 99m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...

103,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve, Shitet Apartament... - 79m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe.Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shum...

110,000€
Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim... - 111m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Unaza e Madhe

Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 110.7 m², ndodhet ne katin e 5- te, te njeres prej...