Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! - 118m2

Furnished

198,000€

192,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 217
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB646827 - Tek Kompleksi Vizion Plus, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje prej godinave te kompleksit, e mireadministruar dhe e pajisur me 2 ashensore. Hapesirat e brendshme te apartamentit organizohen si me poshte: korridori, salloni dhe ambienti i ngrenies qe kane dalje ne ballkon, dhoma e gjumit matrimoniale, dhoma e gjumit per femije, 2 tualete dhe nje tjeter ballkon. Orientimi i apartamentit eshte drejt Lindjes, Perendimit dhe Veriut cka i mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Kompleksi Don Bosko është një ndër eksperiencat e para të ndërtimeve në formën e komplekseve rezidenciale në qytetitin e Tiranës. Lokacioni i saj perfekt mundeson aksesim shume te lehte te cdo zone ne Tirane dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 118m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Don Bosko
Street Rruga Don Bosko
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Residential Property Elevator More than one Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Arreduar Totalisht Me Arkitekt Dhe Pamje Te Lire! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te nj...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet 2+1... - 111m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

195,000€
Cmim i diskutueshem

200,000€

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje pallati te ri dhe te pajisu...