Ne Xhamllik, Tek Klensi SHPK, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim Te Ri!!! - 98m2

Unfurnished
168,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 133
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646825 - Ne Xhamllik, Prane Sheshit Shtraus, Shitet Apatament 2+1 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 banim te nje objekti 11 katesh me ashensor ne faze ndertimi. Garsonierja ka siperfaqe totale 98,6m² dhe neto 86.1m². Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe pallati ka termoizolim, fasade te ventiluar, vetrata duplex, pllake ose parket sipas deshires, hidrosanitare inkaso, etj. Ky projekt ka si qellim rivitalizimin e zones me element te arkitektures moderne. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2023
Total Building Floors 11

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Not furnished East Orientation West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

E RE
174,000€
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardi Ri, Shitet Apartam... - 94m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardi Ri 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare tekni...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion! Tek Riverside Residence Shitet Apartament... - 103m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Cmim Okazion! Tek Riverside Residence Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 102.85m² dhe ndodhet ne kati...