Ne Xhamllik, Tek Klensi SHPK, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 75m2

Unfurnished
127,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 429
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646824 - Ne Xhamllik, Prane Sheshit Shtraus, Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 banim te nje objekti 11 katesh me ashensor ne faze ndertimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 74.9m² dhe neto 65.4m². Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe pallati ka termoizolim, fasade te ventiluar, vetrata duplex, pllake ose parket sipas deshires, hidrosanitare inkaso, etj. Ky projekt ka si qellim rivitalizimin e zones me element te arkitektures moderne. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 4
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2023
Total Building Floors 11

Features

Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...

E RE
135,000€
Te Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inves... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje korr...

E RE
103,000€
Tek Ish-Profarma, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inves... - 63m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim !! Apartramenti ndodhet ne katin e shtate banim ne nje nga komplekset me te mira te zones. O...