Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! - 94m2

Unfurnished
143,000€

  • Rruga Feizi Himzo
  • 164
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646739 - Prane Unazes se Re, Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi te ri shume cilesor, i cili sapo ka filluar banimi. Prona ka siperfaqe totale 93.74m² dhe neto 82.2m². Orientimi perfekt i apartamentit jug-perendim ben qe te kete diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi ne -2. Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe kompleksi ka termoizolim, fasade te ventiluar e nderthurur me sistem kapot, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënde lojrash për fëmijë etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 94m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Unaza e Re
Street Rruga Feizi Himzo
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window South Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

141,500€
Tek Kompleksi E-88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 113.04 m2 dhe siperfaqe neto p...

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 109.4 m2 dhe siperfaqe neto 91.9 m2...

145,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2,...