Tek Rr. Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Investuar!!! - 100m2

Furnished
700€ / month

  • Kavaja Street
  • 160
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646653 - Tek Rr. Kavajes, Prane Spitalit Gjerman, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh pa ashensor e veshur me sistem kapot nga jashte per termoizolim perfekt. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kendin e gatimit me vete, dhoma matrimoniale, dhome femijesh dhe 1 tualet me dritare. Mobilimi eshte bashkekohor me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne jetese sa me komode. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete, spitale, farmaci, aksesi i afert me qendren e Tiranes, linjat e urbanit etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 1980
Total Building Floors 3

Features

Invested Recently Toilet with Window Mortgage Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

E RE
210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...