Tek Orion Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Super I Investuar!!! - 284m2

Furnished
270,000€

  • Rruga e Dibres
  • 621
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB646626 - Tek Orion Tower Bridge, Shitet Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Super I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te fundit me siperfaqe totale 284.66m² nga ku 139.66 eshte siperfaqe e apartamenti dhe 145 m² eshte siperfaqja e verandes. Apartamenti organizohet nga salloni i bollshem i ndenjes me kendin e gatimit me vete me dalje ne verande, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare dhe me dalje ne ballkon, dhome tjeter cifti, nje dhome femijesh dhe nje tjeter tualet me dritare qe aksesohet ne korridor. Investimi i brendshëm eshte goxha i konsiderueshem dhe i kryer nga vet pronari duke filluar qe nga instalimet elektrike dhe hidraulike, vetrata triplex, tualetet te dyja me dritare, tavane gipsi te varur me led, parket, sistem kondicionimi ne te gjitha ambjentet, oxhaku funksional, mobilimi me dru, elektroshtepiaket te markave cilesore, etj. Veranda eshte nje vlere e shtuar per apartamentin e cila eshte e rrethuar me hapesira per mbjellje lule apo pemesh te ndryshme mundesi per vendosje barbeque, tavoline ngrenie apo ndenje kend lojrash per fëmijë etj. Çmimi i apartamentit duke llogaritur veranden me gjysem cmimi del me 1270€m² ne shitje ashtu sic eshte ne foto. Gjithashtu, apartamenti disponon ne katin -1 edhe 2 poste parkimi + nje hapsire magazinimi qe po te perdoret edhe per parkim zë dhe 2 makina te tjera pra ne total 4 makina. E gjithe hapesira eshte e mbyllur me qepen me pult dhe ka akses ngjitur me ashensorin. Cmimi i posteve eshte ekstra ne total 50.000€. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Zona vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete, etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 284m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 7
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibres
Construction Year 2016
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Veranda Garage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

262,600€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 184m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Procelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti nodhet ne katin 5 te nje godine 8 kateshe, me 2 ash...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Nje M... - 140m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi Shitet Super Apartament 3+1+2 vetem 1 minut larg detit. I ndodhur në bregun e Adriatikut, të...