Ne Kamez, Buze Bulevardit Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 108m2

Partialy Furnished
120,000€

  • Bulevardi Blu
  • 376
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFZB646598 - Ne Kamez, Buze Bulevardit Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati 9 katesh, ndertim i vitit 2022 dhe i pajisur ashensor. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 109.9m2 dhe siperfaqja neto 96m2. Organizimi i apartamentit fillon nga korridori i cili ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhomen matriomoniale, dhome femijesh dhe nje tualet kryesor qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamenti eshte drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marre nje zhvillim te vrullshem vitet e fundit cka e ben nje opsion shume i mire per investim ose banim per shkak te faciliteteve qe ofron zona. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi ne -1 te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 108m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Bulevardi Blu
Construction Year 2020
Total Building Floors 8

Features

Elevator Balcony Partially Furnished East Orientation Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

115,000€
Tek Varri Bamit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 73m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik, Prane Artisti Lounge Me Pamje Nga Rruga Kryesore, Shitet Apartament 2+1 me hapsira te bollshme dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne ka...

E RE
96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Me Shume Drite!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 9 kateshe, me ash...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...