Buze Rruges Bulevardi Blu, Jepet Me Qira Kapanon + Show Room Perfekt Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! - 3100m2

Unfurnished
7,000€ / month

  • Bulevardi Blu
  • 41

Property Description

REFZB646496 - Ne Kamez, Buze "Rruges Bulevardi Blu" Jepet Me Qira Kapanon + Show Room I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi. Toka ku shtrihet kapanoni dhe ambjenti i zyrave eshte me siperfaqe 3500 m2. Permasat e kapanonit jane gjatesi 114m, gjeresi 20m, dhe lartesia 7m, ka dhe 2 kate zyra, e bashkangjitur me kapanonin por me pamje ballore dhe me oborr nga rruga kryesore. Siperfaqja e zyrave eshte 400m2 ne kat. Investimi i kapanonit dhe ambjeteve te zyrave eshte bere me materialet me cilesore ne treg dhe me vlere goxha i konsiderueshem. Kapanoni ka 2 aksese, direkt nga "Bulevardi Blu" dhe nga pas kapanonit rruga dytesore, gjithashtu eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme duke qene se hyn tek zonat industriale fasoneri, magazinim, prodhim, show-room dhe ka akses per trailer. Gjithashtu, kapanoni eshte dhe ne shitje. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 3100m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Bulevardi Blu
Construction Year 2022
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Invested Recently Parking Opportunity View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties