Tek Kompleksi Univers City prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri Me Cmim 850 Euro/m² !! - 133m2

Unfurnished
113,500€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 964
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB646460 - Tek Kompleksi Univers City prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri Me Cmim 800 Euro/m² !! Apartamenti me siperfaqe totale 133.4m², ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh ne faze ndertimi aktualisht ne ndarje me tulle. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh dhe nje tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje-veri-perendim. Ndertimi pritet te perfundoje brenda nje afati 1 vjecar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 133m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony West Orientation View East Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallati pese...

E RE
89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

110,000€

117,000€

Ne Astir , Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregu... - 102m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 102.3 m2, neto 94.8 m2 ndodhet...