Ne Yzberisht, Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin e Astirit, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!! - 115m2

Unfurnished
1,650€ / month

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 77

Property Description

REFZB646156 - Ne Yzberisht Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin e Astirit, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge me siperfaqe neto 115 m2 ne katin 0 te nje pallati 10 katesh te mireadministruar. Njesia organizohet ne nje hapesire openspace dhe nje dhome e organizuar si zyre me nje lartesi rreth 4.20 meter me akses hyres ne ambient ne 3 dyer, nga brenda kompleksit, ne korridor dhe ne fasaden ballore. Ambienti eshte me fasade xhami nga rruga kryesore cka ofron mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Vendndodhja eshte perfekte pasi eshte nje zone me intensitet te larte levizje, si edhe mjaft e preferuar per zhvillim biznesi. Cmimi i njesise eshte 1650 Euro/muaj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Yzberisht
Street Rruga 3 Deshmoret
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Invested Recently West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

190,000€

230,000€

Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente k...