Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi!! - 106m2

Furnished
1,200€ / month

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 144
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB646155 - Prane Taiwanit Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Investuar Dhe Me Post Parkimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertese 14-kateshe te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga korridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti tjeter kryesor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon te gjitha elektroshtepiaket, sistem kondicionimi, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Orientimi eshte lindje. Apartamenti te ofron te gjithe pamjen e parkut rinia. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 106m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 12
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Reshit Çollaku
Construction Year 2005
Total Building Floors 14

Features

Garage Elevator Balcony Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perball Shkolles Sami Frasheri Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje ko...

1,200€ / month
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godi...