Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni!! - 155m2

Unfurnished
264,900€

  • Rruga Xhelal Molla
  • 608
  • 3 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFZB645824 - Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni. Dupleksi ndohet ne katin perdhe e cila ka siperfaqe totale 154.0m2 nga ku 138.2 m2 eshte siperfaqe neto dhe siperfaqe e parceles 95m2. Dupleksi organizohet ne katin perdhe nga salloni i ndenjes i bollshem me kendin e gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet, ne katin e siperm kemi dy dhoma gjumi matrimoniale me dy tualete te dedikuara dhe njera me dalje ne ballkon.“Lakeside” Residence, nje rezidence e re me vila dhe apartamente, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkes, me një vendodhje shumë të mirë në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj. Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, pamje mbreselënëse të liqenit, godina banimi të rrethuara vetëm nga gjelbërimi, sherbime, apartamentet do të jenë me ashensor, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj.“Lakeside” Residence eshte kompleks me vila banimi me 1 kat pjesërisht nëntokë dhe apartamente 2, 3 kate. Kompleksi përbëhet nga 14 vila të tipologjive të ndryshme individuale dhe të bashkangjitura, dhe një objekt banimi me apartamente 3 kate. Rezidenca eshte me mur rrethues dhe pishina. Residenca parashikohet te mbaroj ne dhjetor te 2023. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto menjehere ne numrin +355674032997 !!

Property Details

Total Area 155m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 1
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Xhelal Molla
Construction Year 2022
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda Balcony West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44...

370,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rezidencen Picadilly, Shitet Super Duplex, Ne Format... - 228m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Vilave

Ne Rezidencen Picadilly, Prane Teg-ut, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi organizohet ne katin 0 qe sherben vetem per ngjitjen ne katin e...