Prane Kompleksit Dinamo, Shitet Ambient I Pershtatur Ne Duplex Per Aktivitete Te Ndryshme!! - 28m2

Partialy Furnished
80,000€

  • Rruga Bilal Golemi
  • 207

Property Description

REFZB645734 - Tek Kopshti Botanik, Prane Kompleksit Dinamo Shitet Ambient Komercial i pershtatur ne Duplex. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6-katesh dhe eshte I organizuar ne Duplex. Ambienti ka siperfaqe totale prej 28 m2 me orientim Lindje cka i mundeson ndricim natyral dhe diell pjesen me te madh te dites. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga lokacionet me te preferuara per zhvillimin e nje shumllojshmeri aktivitetesh si: Zyre Noterie, Zyre Finance-Kontabilitet, Zyre Projektimi, Zyre Arkitekture, Zyre IT etj. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 28m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Bilal Golemi
Construction Year 2008
Total Building Floors 6

Features

Mortgage East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

73,000€
Prane Spitalit Amerikan 2, Shitet Ambient Biznesi Ne N... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Selaudin Zorba

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2 shitet ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022. Ambient...

380€ / month
Prane Kompleksit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient I Persht... - 28m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Bilal Golemi

Prane Kompleksit Dinamo jepet me qira ambient me siperfaqe 28 m2 i kthyer ne duplex .Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te administruar buze...

20,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Godine 6 Kateshe E Pe... - 2500m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga e Ullishtes

Prane Liqenit te Thate, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qera Ambjent Komercial i Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ka siperfaqe...