Tek Zogu I Zi,Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2,Me Verande Dhe Pamje Fantastike !!! - 217m2

Furnished
1,500€ / month

  • Rruga Asim Vokshi
  • 150
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFZB645669 - Tek Zogu I Zi Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2 Me Verande Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore me siperfaqe 153 m2 plus verande 64 m2 dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e bollshem te ndenjes me fasade xhami me super pamje, kuzhinen e vecuar nga ambjenti i ndenjes, dhome matrimoniale, dhome miqsh, dhome femijesh, 2 tualete dhe nje super verande. Apartamenti eshte i mireinvestuar ku theksojme mobilimin dhe elektroshtepiake cilesore, sistem kondicionimi ne cdo dhome etj. Nje tjeter vlere e shtuar eshte orientimi i apartamentit jug-lindje-pernedim cka ben te ket drite dhe diell te gjithe diten. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone mjaft e kerkuar, nisur nga lokacioni qe ka si edhe shumellojshmeria e faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 217m2
Status
Active
Property Type Penthouse
Floor 14
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Asim Vokshi
Construction Year 2004
Total Building Floors 14

Features

Veranda Elevator Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,100€ / month

1,500€ / month

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor...