Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial 2 Kate, Mundesi Shume E Mire Investimi!! - 324m2

Unfurnished
800,000€

  • Kavaja Street
  • 62

Property Description

REFZB645573 - Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial 2 Kate + Bodrum, Mundesi Shume E MIre Investimi. Kati perdhe aksesohet nga dy hyrje dhe ka siperfaqe totale 123.4 m2 dhe organizohet nga nje ambient open-space, nje depo, dy tualete plus dhe bodrumi rreth 60 m2 me mundesi aksesimi nga brenda ambientit. Kati i pare ka siperfaqe totale 201 m2 dhe oranizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne 7 dhoma te gjitha me dritare dhe me dalje ne verande dhe dy tualete. Per shkak te pozicionit dhe aksesit qe ka prane rruges kryesore ambjentet jane te pershtatshme per bisnese te ndryshme si klinika mjeksore, dentare, zyra, garsoniere per qera mujore ose ditore, kopshte, cerdhe, call center etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 324m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Kavaja Street
Construction Year 1986
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Ambient Komercial Op... - 160m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Ambient Komercial Openspace!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te godines 24 kateshe, nga te cilat 2 katet e para...

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Shitet njesi biznesi me hapesira te bollshme prane 21 Dhjetori te rruga Frederik Shiroka! Ambjenti eshte open space dhe aktualisht eshte lene me qira....

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....