Tek Rrethrrotullimi I Saukut, Jepet Me Qira Godine E Pershtashme Per Biznes, Buze Rruge Kryesore!! - 790m2

Unfurnished
6,000€ / month

  • Rruga e Elbasanit
  • 25

Property Description

REFZB645571 - Tek Rrethrrotullimi Saukut, Jepet Me Qira Godine E Pershtashme Per Biznes, Buze Rruge Kryesore, Godine 3 kateshe ku kati perdhe ka siperfaqe 277 m2 ku aktualisht eshte pershtatur per ambient bar-kafe, kati i pare ka siperfaqe totale 225 m2, kati i 2 ka siperfaqe totale 225 dhe gjithashtu ka te aksesueshme dhe tarracen me siperfaqe 224m2. Godina qe ne ndertimin e saj eshte projektuar per sherbim hotelerie por momentalisht sherben per banim dhe biznes ne katin perdhe. Per shkak te pozicionimit buze rruge kryesore godina eshte nje mundesi e mire investimi per te zhvilluar bisnese te ndryshme si hoteleri, zyra etj. Nje tjeter avantazh i kasaj godine eshte qe disponon nje hapsire per parkimin e rreth 20 automjeteve. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 790m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 3
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga e Elbasanit
Construction Year 2000
Total Building Floors 3

Features

Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Pets welcome Attic View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties