Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznesi OpenSpace! - 256m2

Unfurnished
2,100€ / month

  • Zogu I Boulevard
  • 25

Property Description

REFZB644956 - Tek Bulevardi Zogu I Pare, prane martenitetit jepet me qira ambjent bisnesi. Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2002, i organizuar ne nje hapesire te vetme 256 m² me hyrje te dedikuar, i sapo investuar. Zona qe ndodhet ambjenti eshte nje zone shume e zhvilluar dhe e preferuar per bisnese te ndryshme, si Supermarkete, klinika mjekesore, qender estetike etj. Cmimi eshte 2100 euro/muaj neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 256m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Stacioni i Trenit
Street Zogu I Boulevard
Construction Year 2004
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Invested Recently Storehouse Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
350€ / month
Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 46m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Te Stacioni Trenit, prane Dispancerise, Jepet ambient biznesi me qira. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 2 kateshe te rikonstruktuar dhe organ...

2,000€ / month
Ne Yrshek, Jepet Me Qira Vile Per Biznes!!! - 360m2
Yrshek - Rruga Ali Pashë Gucia

Ne Yrshek jepet Vile me Qera. Vila eshte 3 kate dhe ka siperfaqe toke prej 860m². Cdo kat ka siperfaqe banimi prej 120m². Kati pare ka 4 ambjente dhe...