Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznesi OpenSpace! - 256m2

Unfurnished
2,100€ / month

  • Zogu I Boulevard
  • 31

Property Description

REFZB644956 - Tek Bulevardi Zogu I Pare, prane martenitetit jepet me qira ambjent bisnesi. Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2002, i organizuar ne nje hapesire te vetme 256 m² me hyrje te dedikuar, i sapo investuar. Zona qe ndodhet ambjenti eshte nje zone shume e zhvilluar dhe e preferuar per bisnese te ndryshme, si Supermarkete, klinika mjekesore, qender estetike etj. Cmimi eshte 2100 euro/muaj neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 256m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Zogu I Boulevard
Construction Year 2004
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Invested Recently Storehouse Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,025€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 135m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Ideal Per Bar-Kafe!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...

600,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Prane Spak, Shitet Ambient B... - 208m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ish Stacioni i Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ne fazen p...

2,000€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi... - 85m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt! Njesia ndodhet ne katin e pare te godines, ka nje siperfaqe bruto 85.2 m2...