Ne Astir, Shitet Garsoniere Ideale Per Investim !!! - 40m2

Unfurnished
50,000€

  • Boulevard Kashar
  • 60
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577589 - Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Garsoniere Ideale Per Investim. Garsonieria ka siperfaqe totale 39.5 m2, neto 35.6 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor dhe eshte organizuar ne nje dhome se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon dhe tualetin me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug cka i mundeson ndricim natyral dhe dille gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode dhe gjithashtu eshte nje zone qe ka kerkesa te larta per qira.. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 40m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 9
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

40,000€
Ne Shengjin, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!!! - 42m2
Shengjin - Rruga Fran Ivanaj

Ne Shengjin, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!!! Garsonierja ndodhet ne katin 4 te nje godine 10 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe br...

48,000€
Prane Gjimnazit Cajupi, Shitet Garsoniere, Ideale Per I... - 29m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Kongresi i Manastirit

Prane Gjimnazit Cajupi, Shitet Garsoniere, Ideale Per Investim !!! Garsonieria ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor me siperfaqe...

43,000€
Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt !!! - 35m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, Shitet Garsoniere Me Hapesira Te Bollshme!!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe 35 m2 ( ne certifikate...