Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar !!! - 98m2

Furnished
140,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 123
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR577581 - Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet me dritare, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Ndertimi ne te ciln ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sistem kapot, dritare dopioxham alumin, sistem kondicinomi multisplit etj. Apartamenti ka mobilim dhe arredim ne vleren 20.000 euro. Pallati eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Pasho Hysa
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

132,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 98m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje g...

E RE
145,000€
Okazion Kleringu !!! Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1... - 107m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...

133,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...