Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire !!! - 61m2

Partialy Furnished
73,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 86
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577461 - Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 61 m2, neto 55 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 5-katesh ndertim i vitit 2015. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi dhe ajer te paster. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!! Reference: REFUR577460

Property Details

Total Area 61m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2015
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Elevator Parking Opportunity Partially Furnished West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, neto 54 m2 ndodhet ne katin e fundit...

E RE
66,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Univers City, Shitet Apartament 1+1 Ne Faze Perfund... - 64m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 9 kateshe, me ashensor. Prona ka nje si...

E RE
77,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt... - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 1+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfqe bruto 60 m2 , neto 52.3 m2 ndodhet ne katin e dyte...