Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Te Bollshme !!! - 410m2

Unfurnished
270,000€

  • Rruga Ali Demi
  • 193
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR577169 - Ne Zonen e Ali Demit tek Kompleksi Vindi shitet Apartament 2+1+2 tualete me verande fastastike. Apartamenti me siperfqe totale 410 m2, neto 85.94 m2 verande 313.02 m2, 11.32 m2 siperfaqe e perbashket ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bahsku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje ne veranden e bollshme dhe dy tualete me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka ju mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjih dites. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 410m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Ali Demi
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Veranda Elevator Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

470€ / month
Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 88m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamnti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te...

E RE
257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...

E RE
260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe sapo i investuar totalisht. Apa...