Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Post Parkimi !!! - 62m2

Furnished
490€ / month

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 102
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577168 - Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim. Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2022. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartament eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 62m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2022
Total Building Floors 11

Features

Elevator Balcony Invested Recently Furnished East Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

97,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Me P... - 72m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...