Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar !!! - 139m2

Furnished
245,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 164
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR577069 - Tek Kopshti Botanik, ne Kompleksin Fratari shitet apartament 2+1+2 tualete + depo totalisht i investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 139 m2, neto 118.7 m2 , depo 6 m2 ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 4-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sistem kondicionimi Chiller, parket teper cilesor, dritare dopioxham termike, mobilim cilesor dhe elektroshtepiake te markave me te njohura. Orientimi i apartamentit eshte Lindje me pamje te lire nga Mali i Dajtit. Apartamenti disponon dhe nje garazh me siperfaqe 20 m2 me cmim extra 15.000 Euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti karakterizohet nga qetesi dhe ajri i paster qe ofron. Prona disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 139m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Selita e Vjeter
Construction Year 2018
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony Invested Recently Storehouse Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

750€ / month
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktuali...