Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !!! - 116m2

Unfurnished
129,000€

  • Boulevard Kashar
  • 287
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR577067 - Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Aapartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientimi i apartamentiti eshte Jug-Lindje cka ju mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese a me komode. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 116m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 5
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Pagese Me Kes... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

200,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te B... - 166m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Prane Bulevardit Migjeni, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte Dhe Hapsira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ban...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...