Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !!! - 116m2

Unfurnished
132,000€

  • Boulevard Kashar
  • 287
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR577067 - Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Aapartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientimi i apartamentiti eshte Jug-Lindje cka ju mundeson ndricim natyral dhe dielle gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese a me komode. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 116m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 5
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

E RE
165,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 141m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, tek rruga "Aleksandri i Madh", pallati Everest, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje...