Mundesi Pagese Me Keste!!! Tek Siri Kodra Shitet Apartament 1+1+Verande Me Orientim Perfekt !!! - 136m2

Unfurnished
138,000€

  • Rruga Besa
  • 192
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR577013 - Tek Siri Kodra, ne Rrugen Besa shitet apartament 1+1 me verande ne ndertim te ri me mundesi pagese me keste. Apartamenti me siperfaqe totale 136.1m2 m2, neto 52.73 m2, Verande 74.8 m2 ndodhet ne katin e 6-te banim (te fundit) dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe veranden e cila eshte e aksesueshme nga te gjithe ambientet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga fasada e ventiluar, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Ndertimi pritet te mbaroje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 136m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 6
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga Besa
Construction Year 2023
Total Building Floors 6

Features

Veranda Elevator Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation View Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
137,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mun... - 68m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertim te ri 11 katesh, te mi...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

135,000€
Te Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inves... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje korr...