Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartamnet 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 208m2

Unfurnished
281,000€

  • Rruga Viena
  • 126
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR576988 - Tek Kompleksi Xhelus, ne Rrrugen e Elbasanit prane Ambasades Austriake shitet super apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqaqe bruto 208.06 m2 ,neto 179 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati 7-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome hjimu me tualet te dedikuar, nje dhome tjeter gjumi dhe nje tualet kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Property Details

Total Area 208m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Viena
Construction Year 2023
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

284,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe e ash...

609,000€
Cmim i diskutueshem

626,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 174m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete, Ne Kullen Downtown One. Ap...

278,000€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1+2, Me Pl... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 banim te nje kompleksi te ri ne fa...