Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! - 80m2

Unfurnished

120,000€

112,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 597
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR576852 - Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 79.9m² dhe siperfaqe neto 69.2m², ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 11-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjese sebashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit, si dhe tualeti me dritare. Orientimi i apartamentit eshte drejt jug-perndim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 7
Zone Bulevardi i Ri
Street Rruga Filip Jano
Construction Year 2023
Total Building Floors 11

Features

Elevator Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

129,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

125,000€
Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Inves... - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga k...

110,000€

118,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 71m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 71.5m² dhe siperfaqe neto 6...