Tek ETC Center, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 44m2

Unfurnished
220,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 145

Property Description

REFUR576786 - Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes, Shitet Dyqan Me Çmim Okazion!!! Dyqani ka siperfaqe neto 44.3m², ndodhet ne katin e dyte te qendres dhe eshte open space. Momentalisht, dyqani eshte i dhene me qera per butik. Dyqani eshte nje mundesi e mire biznesi duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet ambienti, qe e ben lehtesisht te aksesueshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Property Details

Total Area 44m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 2
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2012
Total Building Floors 16

Features

Mortgage Elevator Parking Opportunity Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

227,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me... - 168m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Viena

Tek Kompleksi Xheluks, ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Austriake shitet super apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqa...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...